KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Maria hofmann 12071028
nr 1207 1028
Maria Hofmann
(f. 1965), Sverige
Maria Hofmann, "Mandalamix", 2017. Signerad. Mixed media akvarell, 40x50 cm
Maria Hofmann, svensk bildkonstnär född 1965.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
500 kr
måndag 24 september 2018
kl 19:49:58
24/9 19:24:38
300 kr
350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
24/9 19:26:03
24 sep
A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes
Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes