KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Maria hofmann 12071028

nr 1207 1028

Maria Hofmann

(f. 1965), Sverige

Maria Hofmann, "Mandalamix", 2017. Signerad. Mixed media akvarell, 40x50 cm

Maria Hofmann, svensk bildkonstnär född 1965.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

500 kr

måndag 24 september 2018
kl 19:49:58

24/9 19:24:38 1      300 kr
     350 kr
(BEVAKNINGSPRISET EJ UPPNÃ…TT)
24/9 19:26:03 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 24 sep

A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Maria Hofmann

Läs mer om Maria Hofmann